لیست قیمت کفپوش آرملات و قیمت اجرای آرملات

قیمت کفپوش آرملات:

قیمت کفپوش آرملات بسته به نوع کار و محل کار و میزان استفاده مواد اولیه می تواندتغییر کند.

اجرای آرملات در ضخامت های مختلف باعث تغییر در قیمت کفپوش آرملات می شود.

شرکت اطلس بتن در نظر دارد که با اجرای آرملات با کیفیت بالا و حداقل قیمت اجرای آرملات در هر متر مربع و خدمات متریال بعد از اجرای کفپوش،بهترین کیفیت را به مشتریان می دهد.

شما می توانید با استفاده مشاوره از متخصصین شرکت اطلس بتن ،باعث پایین آمدن قیمت کفپوش آرملات می شود.

قیمت اجرای آرملات بسته به نوع پودر رنگی و سنگدانه های مخصوص آرملات می تواند  تغییر کند و همچنین نوع متراژ کار شما هم می تواند عامل تعیین کننده در قیمت اجرای آرملات می شود یعنی هرچه متراژ کار بیشتر باشد قیمت اجرای آرملات برای هر متر مربع کمتر می شود و برعکس هر چه متراژ کار کمتر باشد قیمت اجرای آرملات بیشتر می شود.

دلیل های زیادی بر قیمت کفپوش اثر می گذارد که یکی از آنها دوری از محل کار است یعنی در مسافت های طولانی هزینه ای اضافی می شود و در مسافت های نزدیک آن هزینه اضافی از بین می رود.

آرملات در اصل یک لایه بتن با مقاومت خیلی بالا است در ضخامت های 1 تا 2 سانتی متر اجرا می شود.

اجرای آرملات باید بر روی بتن تازه اجرا شود و بتن تازه به بتنی گفته می شود که حداکثر 13 ساعت از اجرای آن گذشته باشد.

امکان اجرای آرملات بر روی بتن قدیمی وجود ندارد مگر به وسیله چسب های مخصوص که بعد از مدتی از هم جدا می شوند پس بهتر است کف سازی آرملات با اصول اولیه اجرا شود.

آرملات در رنگ های قرمز ، سبز و زرد اجرا می شود که قیمت مواد اولیه آن ها حدودا 300 تومان کیلویی گران تر از مواد اولیه آرملات طوسی است.

مواد اصلی  ساخته شده آرملات تشکیل شده است از بهترین سنگدانه های معدنی که مقاومت بالایی در برابر انواع فشار های وارده دارد و این سنگدانه ها معمولا به اندازه 0/5 تا 1 میلی متر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *