ویژگی اصلی کفپوش صنعتی آرملات چیست

کفپوش صنعتی آرملات :

کفپوش صنعتی آرملات هم زمان با بتن ریزی اجرا می شود یکی از بهترین کفپوش هایی است که شرکت ها از آن به عنوان کفسازی محل کار خود استفاده می کنند کفپوش صنعتی آرملات با توجه به ویژگی ضد سایش و مقاومت بالا می تواند کفپوش مناسبی برای شما باشد کفپوش آرملات کاربردهای فراوانی دارد که به عنوان مثال در مکان های نظامی و فرودگاه ها

کاربرد کفپوش آرملات در مکان های نظامی :بیشتر در ساخت انبار های مهمات و یا برای استتار و خیلی کاربرد دیگر که به دلیل مقاومت بالایی که دارد می تواند کفپوش مناسبی برای چنین مکان هایی باشد.

کفپوش آرملات در ایستگاه مترو هم کاربرد دارد ویژگی منحصر به فرد کفپوش صنعتی آرملات باعث شده است که یکی از بهترین کفپوش های شناخته شده در کشور شود که یکی از پرکابردترین مکان برای اجرای کفپوش صنعتی آرملات، پارکینگ ها می باشد که هم طول عمر کفپوش را زیاد می کند و هم هزینه پایینی دارد و در ضمن ضد سایش هم است.

کفپوش آرملات یکی از کفپوش های صنعتی پرکابرد در عصر حاضر می باشد که باعث زیبایی در پارکینگ ها و محل کار می باشد.

کفپوش آرملات به لحاظ فیزیکی و مکانیکی از مقاومت بالایی برخوردار است و بیشتر در مکان های پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد.

کف سازی آرملات به صورت یک پارچه اجرا می شود ضخامت اجرای آرملات بستگی به نوع کاربرد متفاوت است مثلا اگر در مکان های صنعتی استفاده شود 1/5 تا 2 سانتی متر باید اجرا شود.

و در مکان هایی که تردد زیادی ندارد بهتر است 1 تا 1/5 سانتی متر کف سازی شود بعد از کف سازی آرملات حتما باید برش های انقباضی انجام شود زیرا باعث جلوگیری از ترک خوردن بتن می شود.

در پایان کار و بعد از  برش های انقباضی بهتر است برای صیقلی کردن سطح از دستگاه ساب زنی استفاده شود که این کار 30 روز بعد از اجرای آرملات انجام می شود.

کفپوش صنعتی آرملات امروزه کاربرد های فراوانی دارد به طوری که در پالایشگاه ها یکی از اصلی ترین کارها در کف سازی شده است اجرای آرملات در شهرک های صنعتی تبدیل به یک اصل شده است این را هم در نظر بگیرید که برای اجرای آرملات باید حتما 8 سانتی متر بتن تازه زیر آن اجرا شود تا بین بتن و آرملات پیوندی ایجاد شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *