شرکت آرملات را بیشتر بشناسید

شرکت آرملات

شرکت آرملات با سابقه ترین شرکت در زمینه کفسازی، کفپوش آرملات که با بیش از 20 سال سابقه تولید و اجرای آرملات در کشور می باشد.

شرکت  اطلس بتن یکی بهترین متخصصین و کارشناسان در زمینه کفسازی و کفپوش آرملات می باشد شرکت اطلس بتن  یکی از بزرگترین شرکت در زمینه انواع کفپوش، به خصوص کفپوش آرملات می باشد.

سال تاسیس شرکت آرملات 1367 می باشد و دارای بالاترین تجربه در انواع کفسازی ها می باشد و شرکت اطلس بتن  با بهترین مشاورین در زمینه کف سازی و کفپوش می تواند کمک خوبی به شما هم وطنان کند و همچنین شرکت اطلس بتن  با بهترین نمونه کارها می تواند رضایت شما دوستان را به عمل آورد.

شرکت اطلس بتن می تواند این ضمانت را به شما دوستان کند که شرکت ما  یکی از بهترین شرکت ها در زمینه انواع کفسازی است .

پودر هایی که با نام آرملات امروزه در بازار است یکی از افتخارات شرکت آرملات است که این پودر ها را تولید کرده است و یکی از بهترین پودر های کف سازی است.

که مقاومت بالایی در برابر انواع فشارها دارد و همچنین ضد سایش نیز هست.

این را در نظر داشته باشید که پودر های آرملات مخصوص شرکت آرملات است و هیچ شرکتی نمی تواند آن را تولید کند زیرا پیگرد قانونی دارد.

کف سازی که با آرملات انجام می شود حداقل 20 سال عمر می کند که این خود معرف آرملات است.

آرملات در اصل بتنی با ضخامت 1 تا 2 سانتی متر است که به صورت یک پارچه و کاملا یک دست اجرا می شود.

شما می توانید آرملات را در رنگ های قرمز، سبز و زرد تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید و البته رنگ آرملات  طوسی هم وجود دارد که پرمصرف ترین پودر آرملات است.

شرکت آرملات سهامی خاص است یعنی پودر های تولید شده مخصوصی این شرکت است و البته تهیه آن هم برای اجرا، مخصوص همین شرکت است.

و همچنین شرکت آرملات در زمینه کفپوش اپوکسی و رزین یکی از با سابقه ترین شرکت ها می باشد که به جرات می توان گفت یکی از بهترین شرکت ها در زمینه کف سازی می باشد.

شرکت آرملات به تازگی از محصول جدیدی رونمایی کرده است به نام pentra. که می تواند به شما سطحی کاملا شفاف بدهد.

روش استفاده از ماده pentra اینگونه است که شما بعد از اجرای آرملات، بتن رنگی و یا بتن و بعد از گذشت 20 روی آن سطح پخش می کنید و به دلیل اینکه این ماده مایع است بعد از مدتی تبخیر می شود و سطح شما براق می ماند.

و همچنین شرکت آرملات تنها شرکتی در ایران است که ماده pentra را در اختیار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *