کف سازی صنعتی آرملات چیست

کف سازی صنعتی آرملات :

شرکت اطلس بتن با بیش از 10 سال فعالیت در زمینه انواع کف سازی، کفپوش و کف سازی صنعتی آرملات و با بهره گیری از بهترین متخصصین در این زمینه در نظر دارد که بهترین خدمت را برای شما انجام دهد.

کف سازی صنعتی آرملات امروزه مورد نظر خیلی از افراد جامعه به خصوص پیمان کاران بزرگ قرار گرفته است دلیل دیگری که کف سازی صنعتی آرملات را در پروژه های بزرگ استفاده می شود عمر زیاد و زیبایی آن است.

حداقل عمری که برای کفسازی صنعتی آرملات در نظر گرفته شده است 20  سال است که اینخود نشان دهنده مقاومت بالای کفپوش صنعتی آرملات  است.

در ضمن مواظب کف سازی هایی که امروزه با نام کفسازی صنعتی آرملات  انجام می گیرد باشید چون سنگدانه های معدنی که در این پودر های آرملات استفاده می شود ضعیف است و باعث پایین آمدن عمر کفپوش آرملات می شود چون مواد اصلی کف سازی صنعتی آرملات تهد لیسانس آلمان می باشد که یکی از بهترین مواد اولیه  برای کف سازی صنعتی آرملات می باشد به همین دلیل است که کفسازی های خود را از شرکت های معتبر بخواهید.

کف سازی آرملات نسبت به بتن رنگی زمان بر است ولی مقاومت آن خیلی بالا است و البته به همین دلیل است که هزینه اجرای آن هم بالا است و دلیل دیگر هزینه بالای آن این است که در کفسازی آرملات برای براق کردن از دستگاه ساب استفاده می شود در حالی که در کف سازی بتن رنگی نیاز به ساب زنی نیست و در نتیجه باعث پایین آمدن هزینه اجرایی می شود.

کف سازی صنعتی آرملات همان گونه که از نامش معلوم است برای مصرف صنعتی است کفپوش صنعتی بسیار کار آمدتر برای کارگاه های صنعتی می باشد که هم هزینه پایین و هم حفظ کیفیت و دوام کفپوش را در نظر دارد.

کفپوش صنعتی آرملات بر پایه سیمانی بوده و با پوشش یکپارچه و مقاوم ساخته می شود و این محصول به صورت پودر می باشد و روی سطوح بتنی و خاک کوبیده شده قابل اجرا می باشد.

شرکت اطلس بتن آمادگی خود را در جهت کف سازی و با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آمد جهت اجرای بتن ریزی و کفسازی با کیفیت بالا در زمینه های زیر می باشد.

*کف سازی سردخانه

*کف سازی پمپ بنزین

*کف سازی بتن رنگی

*کف سازی آرملات

اجرای کف سازی آرملات در بیشتر پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد می توان در اصل این را گفت که در تمام پروژه های کف سازی صنعتی دو فاکتور مهم وجود دارد زیبایی، و انتخاب کفپوش، که در اجرای کفسازی آرملات هر دو پارامتر مقاومت و زیبایی را دارد.

اجرای کف سازی آرملات در مقایسه با بتن معمولی از مقاومت بالایی برخوردار است که در برابر عوامل جوی و تنش های فشاری مقاوم است که بعد از اجرا شدن و ساب زنی، ظاهری همچون گرانیت پیدا خواهد کرد علاوه بر اینکه مقاوم و سطحی آیینه ای دارد دارای خاصیت آنتی استاتیکی هم دارد.

آرملات یک لایه بتن سخت کننده از مواد معدنی و سیمان با عیار بالا و روان کننده می باشد که بر روی بتن تازه و به صورت ملاتی اجرا می شود این لایه مقاومت سایشی بالایی در برابر عوامل مخرب ایجاد می کند.

کف سازی آرملات همیشه به صورت همزمان با بتن کف اجرا می شود و در نهایت کفسازی آرملات با پوششی با ضخامت 1 تا 2 سانتی متر اجرا می شود.

با استفاده از کف سازی آرملات شما می توانید در دکوراسیون تزئینی هم استفاده کنید برای این کار هم بهتر است که از رنگ های قرمز، آبی، سبز و زرد استفاده کنید.

در کفسازی آرملات که از پودر های سخت کننده استفاده می شود باعث بالا رفتن مقاومت سطح می شود به طوری که اگر نیرو بر کف وارد شود مانند سپری مقاوم جلوی آسیب های احتمالی را می گیرد و سازه را از تخریب و کوتاه شدن عمر مفید محافظت می نماید.

مزایای استفاده از کف سازی صنعتی آرملات :

*افزایش مقاومت پایداری بتن .

*باعث جلوگیری از ترک بتن .

*مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی.

*افزایش مقاومت فشاری بتن .

*افزایش مقاومت در برابر ضربه .

افزایش مقاومت پایداری بتن در برابر زلزله و آتش سوزی .

*افزایش مقاومت در برابر سایش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *